Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową www.SPKozmice.pl Wszystkie aktualności, informacje i zdjęcia znajdziecie w jednym miejscu.

W środę 11 marca 2015 r. odbyły się zawody w tenisie stołowym dziewcząt w ramach gimnazjady młodzieży.
Mistrzynią Gminy Wieliczka została Kinga Kurek z Gimnazjum w Koźmicach Wielkich. Srebrny medal zdobyła Aleksandra Paryła również uczennica Koźmickiego Gimnazjum. Na najniższym stopniu podium stanęła Monika Kopcik z Gimnazjum w Podstolicach.
Drużynowymi Mistrzyniami Gminy Wieliczka została reprezentacja Gimnazjum w Koźmicach Wielkich. Drugie miejsce zajęła drużyna z Gimnazjum w Podstolicach, a trzecie miejsce zdobyły uczennice z Gimnazjum w Golkowicach.
Sześć pierwszych zawodniczek i dwie drużyny awansowały do zawodów powiatowych, które odbędą się już w najbliższy poniedziałek 16 marca w naszym Gimnazjum.
Gratulujemy !!!

Na uczestników zawodów czekała miła niespodzianka …
Medale wręczył polski skoczek narciarski – Maciej Kot oraz Zastępca Burmistrza Wieliczka Pan Rafał Ślęczka i Pani Elżbieta Obal Dyrek – Dyrektor Gimnazjum w Koźmicach Wielkich.