Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową www.SPKozmice.pl Wszystkie aktualności, informacje i zdjęcia znajdziecie w jednym miejscu.

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów Gimnazjum w Koźmicach Wielkich;

trwa od 20 lutego do 28 kwietnia 2017, zawiera 9 zadań, za każde można otrzymać 5 punktów. O wyniku końcowym decyduje suma punktów w całym konkursie. Dla uczestników przewidziane są oceny bardzo dobre i celujące.
Zadania konkursowe mogą być rozwiązane w dowolnym języku programowania (np. Scratch). Rozwiązania można przesyłać na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., ewentualnie przez swoje konto na platformie informatyka-ek.pl. Jeśli skrypt powstaje w programie Scratch – należy wówczas przesłać również kod embed.
Przykłady rozwiązań podobnych zadań można znaleźć na stronie informatyka-ek.pl. Konkurs organizowany jest w ramach innowacji pedagogicznej „e-INFORMATYKA dla gimnazjum”.
Treści wszystkich zadań i aktualne informacje dotyczące konkursu - na stronie informatyka-ek.pl.