Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową www.SPKozmice.pl Wszystkie aktualności, informacje i zdjęcia znajdziecie w jednym miejscu.

23 marca odbyły się w naszej szkole Dni Otwarte ECDL 2017 organizowane w całej Polsce w ramach obchodów Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego.

W konkurencjach wiedzy informatycznej wzięło udział 14 uczniów klas pierwszych i 14 z klas drugich. Wszyscy w pierwszej kolejności wykonali Barometr wiedzy informatycznej, następnie rozwiązywali testy w zakresie B1 – podstawy pracy z komputerem, B2 – podstawy pracy w sieci.  Wśród śmiałków znalazło się 11 osób, które potwierdziły swoje umiejętności i wiedzę na poziomie zdawalności egzaminów ECDL – czyli osiągnęły wyniki powyżej wymaganych 75%.

Klasy I:
I miejsce – Alan Duchnowski 1c
II miejsce – Patryk Gadowski 1c i Tomasz Kurowski 1c
III miejsce – Filip Jania 1b i Tomasz Twardosz 1b

Klasy II:
I miejsce – Anna Jędrzejczyk 2a
II miejsce – Mateusz Gibała 2a i Damian Wójcik 2a
III miejsce – Wojciech Orłowski 2b

Konkurencje uczniowskie zorganizowała p. Elżbieta Krawczyk – Egzaminator ECDL.