Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową www.SPKozmice.pl Wszystkie aktualności, informacje i zdjęcia znajdziecie w jednym miejscu.

11 i 12 kwietnia odbył się  powiatowy etap Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym pod patronatem PZM i Kuratorium Oświaty przy współpracy Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce.

W turnieju uczestniczyła drużyna Gimnazjum w Koźmicach Wielkich w składzie: Maksymilian Niekłań, Adrian Kaszowski, Grzegorz Pamuła.

Uczniowie prezentowali swoje umiejętności pracy w zespole podczas zadań związanych z pierwszą pomocą przedmedyczną, indywidualne, podczas rozwiązywania pisemnego testu wiedzy i w czasie praktycznego przejazdu w nowo oddanym miasteczku ruchu drogowego.

Drużynowo zwyciężył zespół z Gdowa, natomiast zaszczytne drugie miejsce zajął zespół z Koźmic Wielkich.

Indywidualnie trzecie miejsce w turnieju zdobył Maksymilian Niekłań, który w ramach nagrody otrzymał rower „górski”. Maksymilianowi gratulujemy i życzymy miłych chwil spędzonych na wycieczkach rowerowych a pozostałym uczniom dziękujemy za wspaniałą postawę oraz godne reprezentowanie szkoły.

Opiekunem grupy był p. Grzegorz Kaczor