Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową www.SPKozmice.pl Wszystkie aktualności, informacje i zdjęcia znajdziecie w jednym miejscu.

Konkurs dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu wielickiego.

W terminowym czasie nadesłano 13 prac. Jury w składzie Elżbieta Obal-Dyrek – dyrektor Gimnazjum w Koźmicach Wielkich, Renata Kucharska – nauczyciel Gimnazjum w Koźmicach Wielkich, Tomasz Guzik – Prezes Zarządu Fundacji „Wygrajmy Siebie” oraz uczennica Milena Biernat – koordynator konkursu z ramienia Młodzieżowego Centrum Wolontariatu Fundacji „Wygrajmy Siebie” wyłoniło zwycięzców w kategorii film i zdjęcie.

W kategorii film przyznano dwie nagrody:
I miejsce – Michał Trzaska (Gimnazjum Węgrzce Wielkie)
II miejsce – Anna Palińska (Gimnazjum Węgrzce Wielkie)

W kategorii zdjęcie również przyznano dwie nagrody:
I miejsce – Maria Wilkońska (Gimnazjum im. Św. Brata Alberta w Gdowie)
II miejsce – Oliwia Jastrząb (Gimnazjum Węgrzce Wielkie)

Jury przyznało również trzy wyróżnienia:
1.    dla uczennicy Gimnazjum w Węgrzcach Wielkich Patrycji Salomon
2.    dla uczennicy Gimnazjum w Węgrzcach Wielkich Julii Zając
3.    dla pracy zbiorowej Gimnazjum w Dobranowicach – opiekunem pracy jest p. Edyta Gabryś

Wręczenie nagród odbędzie się 2 maja 2017 r. podczas uroczystości pod Pomnikiem Pamięci Żołnierzy Związku Walki Zbrojnej Armii Krajowej z placówki „Sosna-Las”. Godzina uroczystości zostanie podana telefonicznie.