Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową www.SPKozmice.pl Wszystkie aktualności, informacje i zdjęcia znajdziecie w jednym miejscu.

5 maja z inicjatywy Szkolnej Rady Uczniowskiej w naszym Gimnazjum odbyła się kolejna edycja „Mam talent”.

Wzięli w niej udział uczniowie mający różne zainteresowania, głównie związane z muzyką. W jury zasiadły sławne osobistości: Pani M. Kubat, Pani S. Bielska, Pani W. Włoch oraz Pan M. Rudny. Prowadzący- Marcin Zawartka- rozpoczął wydarzenie uroczystym powitaniem uczestników i widzów.

 

Jako pierwszy swój talent zaprezentował Maciej Miękina, który złożył aż trzy kostki Rubika w minutę i dziewiętnaście sekund. Następnie nasz prowadzący zaprosił na scenę Rafała Sosina, który zagrał dla wszystkich zebranych na akordeonie. Tuż po nim wystąpił Filip Jania, pokazując swój talent muzyczny. Zagrał na gitarze elektrycznej m.in. piosenkę zespołu „Metallica”. Następnie swój talent zaprezentował Azat Arsen Petrosyan - tym razem mogliśmy podziwiać grę na tubie. Jako ostatnia wystąpiła Klaudia Kurek, która pięknie zaśpiewała trudną piosenkę Adele pt. „Hello”.

 

Jury wyłoniło zwycięzcę konkursu (co nie było łatwe, ponieważ wszyscy spisali się na medal). Pierwsze miejsce kolejnej edycji „Mam talent” zdobył Rafał Sosin z klasy Ib, a wszyscy pozostali uzyskali ex aequo miejsce drugie. SRU wręczyło nagrody dla uczestników konkursu a widownia podziękowała uczestnikom brawami.


Szkolna Rada Uczniowska