Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową www.SPKozmice.pl Wszystkie aktualności, informacje i zdjęcia znajdziecie w jednym miejscu.

Październik jest Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych.

Z tej okazji w bibliotece przygotowano kilka atrakcji, które będą ściśle związane z obchodzonym właśnie rokiem Henryka Sienkiewicza.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy dotyczącej pisarza oraz do wzięcia udziału w czterech konkursach (po jednym na każdy tydzień października), w których na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody niespodzianki.

Regulamin konkursów jubileuszowych:

W październiku co tydzień będzie do pobrania w bibliotece jedna łamigłówka. Trzy pierwsze osoby, które poprawnie je rozwiążą otrzymają nagrody niespodzianki. Pozostałe osoby, które wezmą udział w konkursach i poprawnie rozwiążą zagadki, otrzymają słodką niespodziankę.