Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową www.SPKozmice.pl Wszystkie aktualności, informacje i zdjęcia znajdziecie w jednym miejscu.

W piątek 27 marca 43 uczniów klas trzecich naszego gimnazjum wzięło udział w targach edukacyjnych - „Festiwal Zawodów w Małopolsce”.

Uczniowie mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną 250 szkół ponadgimnazjalnych oraz wyższych (w tym zagranicznych), oraz – co warte podkreślenia - uczestniczyć w pokazach zawodów „na żywo”. Prezentacje szkół oraz przedsiębiorców pogrupowane były w 7 branż: budowlaną, informatyczno – elektroniczną, rolno - przetwórczą, społeczno - medyczną, turystyczno - gastronomiczną, usługową i mechaniczno - mechatroniczną.

Targi edukacyjne cieszą się ogromnym zainteresowaniem uczniów małopolskich szkół. W czasie pierwszego dnia wystawy obejrzało ponad 10 tys. osób.