Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową www.SPKozmice.pl Wszystkie aktualności, informacje i zdjęcia znajdziecie w jednym miejscu.

W czwartek 17 marca uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w Targach Edukacyjnych Festiwal Zawodów w Małopolsce.

Każdego roku tysiące uczniów staje przed pytaniami: Co dalej? Jaką wybrać szkołę? Jaki zawód chcę wykonywać? Czy mam  predyspozycje do wymarzonej przeze mnie pracy? Polskie i zagraniczne szkoły wyższe, średnie, policealne, zawodowe oraz  instytucje związane z edukacją, prezentacje przedsiębiorców w 7 branżach, możliwość rozmowy ze studentami, uczniami i wykładowcami oraz wymiana doświadczeń – to wszystko mieli możliwość zobaczyć uczestnicy tegorocznych targów edukacyjnych.

Na zwiedzających czekały również warsztaty, pokazy, doświadczenia oraz profesjonalni doradcy zawodowi. Targi Edukacyjne w Krakowie to doskonała okazja, by wybrać najbardziej odpowiedni kierunek kształcenia i dowiedzieć się, jak zaplanować swoją karierę.