8 listopada w Zespole Szkół w Dobczycach odbył się powiatowy konkurs fryzjersko – kosmetyczny „Magia Andrzejkowej Nocy – Bal Maskowy” dla uczniów gimnazjów.

Nasza szkołę reprezentował trzyosobowy zespół w składzie: Magdalena Chlebda, Wioleta Braś, Julia Nalepa wraz z opiekunem panią Bożeną Perz. W konkursie wzięło udział 15 zespołów, których zadaniem było przygotowanie fryzury i makijażu oraz całej stylizacji zgodnie z motywem konkursu.

Nasze dziewczęta zaprezentowały się najlepiej spośród wszystkich 45 uczestników i zajęły I miejsce.

Ich stylizacja zachwyciła nie tylko jury ale również obecnych na hali RCOS w Dobczycach widzów.

Gratulujemy !!!