Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową www.SPKozmice.pl Wszystkie aktualności, informacje i zdjęcia znajdziecie w jednym miejscu.

W dniach od 23 do 25 marca 2017 roku w hali EXPO Kraków będą się odbywały Targi Edukacyjne – Festiwal Zawodów w Małopolsce.

Zapisy na wyjazd przyjmuje p. Bożena Perz – ilość miejsc ograniczona.

To już piąta edycja targów, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem uczniów szkół z regionu i ich rodziców.

Podczas tegorocznej edycji na targach zaprezentuje się  79 zespołów szkół ponadgimnazjalnych o profilu zawodowym z terenu całej Małopolski.  Na ponad 140 interaktywnych stoiskach szkoły przygotują blisko 150 prezentacji zawodowych min. pokazy barmańskie, pokazy mody, metaloplastyka, pokazy robotyki, mechaniki samochodowej oraz wiele innych. Podobnie jak w latach ubiegłych swoje zawody zaprezentują również przedstawiciele służb mundurowych: policji, wojska, straży pożarnej oraz straży granicznej. 

Z zaproszenia Województwa skorzystali również przedstawiciele zagranicznych uczelni z Francji, Niemiec, Słowacji, Ukrainy i Węgier. Po raz pierwszy na targach edukacyjnych  złożą nam wizytę przedstawiciele Fundacji Polsko-Azjatyckiej. Odwiedzający targi będą mieli okazję osobiście porozmawiać z przedstawicielami zaprzyjaźnionych krajów, poznać specyfikę kształcenia oraz ich ofertę dydaktyczną.

Również w tym roku podczas targów uczniowie będą mogli skorzystać z porady wykwalifikowanych doradców zawodowych. W specjalnie przygotowanych punktach, podczas indywidualnej rozmowy doradcy pomogą ocenić  indywidualne predyspozycje oraz pomogą wybrać najwłaściwszą drogę dalszego rozwoju.

W programie:
Szeroki zakres tematyczny prezentacji: szkoły zawodowe w 7 branżach zawodowych, szkoły wyższe, przedsiębiorcy, szkoły z zagranicy, służby mundurowe;
Strefa warsztatów, pokazów, doświadczeń;
Doradztwo zawodowe.
Przydatne informacje
Godziny otwarcia:                                               
Czwartek godz. 10:00- 16:00
Piątek godz. 10:00- 16:00
Sobota godz. 10:00- 15:00