Drodzy Rodzice i Uczniowie! W związku z reformą - my również reformujemy nasze strony internetowe, czyli łączymy stronę Szkoły Podstawowej ze stroną gimnazjalną.

Jest to proces skomplikowany i „na żywym organizmie”.

W tym samym czasie będziemy dokładać wszelkich starań, aby informacje na stronie były aktualizowane i pojawiały się jak najszybciej. Prosimy jednak o cierpliwość i wyrozumiałość.

Wspólny projekt i fantastyczna integracja gimnazjalistów z Koźmic Wielkich z uczniami z Berlina

W pierwszym tygodniu października miała miejsce w Gimnazjum w Koźmicach Wielkich pierwsza wymiana uczniowska z Robert-Jungk-Oberschule w Berlinie, w ramach projektu jak „Jak żyć zdrowo?” realizowanego dzięki wsparciu finansowym Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży i Gminy Wieliczka.

W ramach projektu młodzież uczestniczyła w licznych zajęciach sportowych, warsztatach kulinarnych dotyczących zdrowego żywienia i tradycyjnej kuchni polskiej, zwiedzała Wieliczkę i Kraków, pobliskie obiekty sportowe, a także przeprowadzała ankiety z mieszkańcami dotyczące zdrowego trybu życia oraz sposobu spędzania wolnego czasu.

Praca nad projektem była okazją do integracji, nawiązania przyjaźni polsko -niemieckich, rozwoju umiejętności językowych i wspólnej, dobrej zabawy. Mimo deszczowej pogody i chłodu, atmosfera pracy była rewelacyjna. Dzięki zaangażowaniu rodziców, uczniów i dyrekcji szkoły uczestnicy projektu mogli aktywnie i empirycznie wykreować zasady zdrowego trybu życia, którymi prócz aktywności fizycznej i zdrowego żywienia są również relacje międzyludzkie oparte na przyjaźni, zaufaniu i tolerancji dla drugiego człowieka. Podsumowując - zdrowie ma aspekt fizyczny i psychiczny!

Kierownikiem projektu jest p. Anna Halverscheid.

Rozkład dzwonków

lekcjapn, wt, śr, cz, pt

Oznaczenia na mapie:

- miejsca zatrzymywania się gimbusów kolor/trasa

- miejscowości, z których pochodzą nasi uczniowie

- nasze Gimnazjum

Uwaga: Miejsca zatrzynywania się GIMBUSów są przystankami autobusowymi. Lokalizacja tych punktów na mapie jest orientacyjna. Zmiany trasy są wprowadzane i zatwierdzane przez UMiG w Wieliczce.

Dowozy w roku szkolnym 2017/2018

korzystamy...

Pobierz Firefoksa!
Trucizna na spam!