15 stycznia podsumowaliśmy osiągnięci i sukcesy uczniów w I półroczu roku szkolnego 2015/2016.
Pani Bożena Perz na początek przypomniała wszystkim obecnym uczniom i nauczycielom o realizowanym w naszej szkole programie WF z klasą i podsumowała działania jakie odbyły się w I półroczu, przedstawiła rankingi uczniów biorących udział w cyklicznych konkursach organizowanych przez nauczycieli, bibliotekę szkolną oraz uczestników szkolnych etapów konkursu ortograficznego i recytatorskiego. Przedstawiła laureatów konkursów przedmiotowych szczebla rejonowego i wojewódzkiego. Na zakończenie nagrodzono zwycięzców szkolnych zawodów sportowych, zwycięzców Świątecznego Turnieju Piłki Ręcznej, uczestników Mistrzostw Szkoły w Badmintonie oraz zwycięzców Noworocznego Turnieju Tenisa Stołowego.

Zobacz szczegóły