11 marca 2016 roku liczni uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursach objętych patronatem Starosty Wielickiego, organizowanych przez Liceum Ogólnokształcące im. Jana Matejki w Wieliczce w ramach Matejkowskich Dni Nauki i Pasji.

16 marca 2016 roku Pani Dyrektor Elżbieta Obal – Dyrek  podczas  apelu  wręczyła nagrody. Wśród laureatów znaleźli się:

Gabriela Baltaza  -  I miejsce w konkursie recytatorskim w języku niemieckim – opiekun p. Marzena Szczygieł.

Jakub Batko - II miejsce w konkursie biologicznym – opiekun p. Waldemar Gawron.

Mateusz Rudnik – III miejsce w konkursie wiedzy o patronie – opiekun p. Celina Chałupa.

Aleksandra Rachwał – III miejsce w konkursie mitologicznym – opiekun p. Dorota Marcinek-Tomana.

Gratulujemy!!!