Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową www.SPKozmice.pl Wszystkie aktualności, informacje i zdjęcia znajdziecie w jednym miejscu.

W piątek 1 kwietnia w Solnym Mieście odbyła się Gala Sportu Wielickiego. 

Wśród wyróżnionych szkół nagrodę za zajecie I miejsca w rywalizacji sportowej gimnazjów odebrała  dyrektor Gimnazjum w Koźmicach pani Elżbieta Obal-Dyrek wraz z uczniami Justyną Baran i Jackiem Dańskim.

 
Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka Artur Kozioł w ten wyjątkowy wieczór wręczył wyróżnienia dla  sportowców i ich trenerów oraz działaczy dziękując za ich sukcesy oraz emocje jakie możemy przeżywać oglądając zmagania  na obiektach sportowych w Wieliczce.

Uroczystość wręczenia nagród poprzedził pokaz w wykonaniu młodych sportowców, wśród których znalazł się uczeń naszego gimnazjum – Bartłomiej Hajduk, który jak zwykle oczarował publiczność swoją jazdą na rowerze. Bartek odebrał także nagrodę indywidualną za swoje sukcesy sportowe.