Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową www.SPKozmice.pl Wszystkie aktualności, informacje i zdjęcia znajdziecie w jednym miejscu.

Oto kolejne konkursy i kampanie w których brali udział nasi uczniowie

Konkursy na etapie rejonowym

Kinga Kurek kl. 2b - język niemiecki
Hubert Cora kl. 1b - konkurs historyczny o II wojnie światowej
Krzysztof Jamróz kl. 2d - konkurs historyczny o II wojnie światowej

Konkursy na etapie powiatowym

Anna Jędrzejczyk kl. 1a - wyróżnienie w Turnieju Pięknego Czytania
Zuzanna Bożek kl. 1b - I miejsce w 61. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim
Gabriela Baltaza kl. 1b – I m – konkurs recytatorki w jęz. niemieckim – Matejkowskie Dni Nauki i Pasji
Martyna Wieczorek kl. 2c - II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wielickiego w Szkolnej Drużynowej Lidze LA oraz III miejsce w pchnięciu kulą w Powiatowej Szkolnej Indywidualnej Lidze LA
Julia Hajduk kl. 2d - wyróżnienie w 61. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim
Aleksandra Rachwał kl. 3a - III miejsce w Konkursie Mitologicznym w ramach Matejkowskich Dni Nauki i Pasji
Dariusz Szczygieł, Jacek Dański, Konrad Wątor kl. 3b i Jakub Kaczor, Andrzej Juszczak kl. 3a - I miejsce w Turnieju Powiatu Wielickiego League of Legends 5 vs 5

Konkursy na etapie gminnym

Anna Jędrzejczyk kl. 1a - I miejsce w Turnieju Pięknego Czytania
Zuzanna Bożek kl. 1b - III miejsce w Turnieju Pięknego Czytania
Zuzanna Bożek kl. 1b - II miejsce w 61. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim
Julia Hajduk kl. 2d - III miejsce w 61. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim
Bartłomiej Dańda kl. 1b - II miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych
Sybilla Rodak kl. 1b - I miejsce  w Drużynowych Mistrzostwach Gminy w sztafecie pływackiej
Bartłomiej Dańda kl. 1b - III miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Joanna Stanek i Patryk Zięcik kl. 1b - III miejsce w Konkursie Matematyczno-Sportowym "Sokół"

Konkursy wewnątrzszkolne

Biblioteka
Konkurs czytelniczy ze znajomości powieści "Stowarzyszenie Umarłych Poetów"
Turniej Pięknego Czytania etap szkolny
Konkursy cykliczne: Całoroczny Konkurs Wiedzy Ogólnej (CKWO), Konkurs "Odgadnij kim jest X", Konkurs fotograficzny (konkurs przeznaczony dla uczniów i nauczycieli)

Sportowe - Mistrzostwa Szkoły

Tenis stołowy
Badminton
Piłka ręczna
Piłka siatkowa

Oraz

Konkurs ortograficzny
Całoroczny Konkurs Wiedzy Historycznej dla uczniów klas I
Konkurs cykliczny "Historyczny cytat tygodnia"
"Mam talent"
I Festiwal Filmów Obcojęzycznych Złote Kłosy 2016
"Żyj smacznie i zdrowo" - II Koźmickie Śniadanie
Międzyklasowy Turniej Wiedzy
Konkurs "Rachmistrz"
Konkurs informatyczny
Konkurs "Haft matematyczny"
Projekt bankowy (VII edycja)