Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową www.SPKozmice.pl Wszystkie aktualności, informacje i zdjęcia znajdziecie w jednym miejscu.

W piątek 31 marca w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym Solne Miasto odbyła się już po raz trzeci Gala Sportu Wielickiego.

Miło nam poinformować, że nasza szkoła już trzeci rok z rzędu zajęła I miejsce w kategorii gimnazjum. Puchar odebrała pani dyrektor Elżbieta Obal-Dyrek wraz z obecnymi na gali uczniami i nauczycielami.

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka podziękował sportowcom z terenu naszej gminy za sukcesy sportowe i wiele wzruszeń, jakich dostarczają kibicom i sympatykom sportu. Gościem  honorowym tegorocznej gali był Maciej Kot – Drużynowy Mistrz Świata w skokach narciarskich w Lahti. Po zakończonym sezonie narciarskim Maciej Kot wystartuje jutro i w niedzielę w Platinum Rajd – Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza.

Podczas gali wręczono statuetki sportowcom za osiągnięcia sportowe w roku 2016. Uhonorowano również szkoły podstawowe i gimnazja z terenu Miasta i Gminy Wieliczka w rywalizacji sportowej szkół w ramach igrzysk młodzieży szkolnej i gimnazjady w roku szkolnym 2015 / 2016.
Gratulujemy nagrodzonym szkołom, a uczniom obecnym i absolwentom naszego gimnazjum dziękujemy za ich ogromny wkład i godne reprezentowanie szkoły oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych.