Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową www.SPKozmice.pl Wszystkie aktualności, informacje i zdjęcia znajdziecie w jednym miejscu.

W sobotę 29 kwietnia 2017 r. w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto" w Wieliczce odbył się Międzyszkolny Turniej Matematyczno - Sportowy SOKÓŁ.

Nasi uczniowie spisali się wyśmienicie, zajęli I miejsce w kategorii klas trzecich. Reprezentanci klas drugich i pierwszych zajęli II miejsce.

To już piąta edycja turnieju, w którym organizatorzy połączyli dwie wydawałoby się odległe dziedziny: matematykę i sport. Ubrani w kolorowe koszulki uczniowie przystąpili do rywalizacji umysłowej wymagającej wykorzystywania posiadanych wiadomości matematycznych i logicznego myślenia. Każda drużyna musiała wykazać się umiejętnością podejmowania decyzji, współpracy w parach i w grupie. Konkurencje sportowe z jakimi musieli się zmierzyć uczniowie to między innymi: fruwające lotki, rzuty karne, rzuty do kosza, konkurencje szybkościowe i zwinnościowe.

Naszą szkołę reprezentowała 12 osobowa drużyna pod opieką pani Magdaleny Kubat.

Klasy pierwsze: Julia Ślusarczyk, Kamila Mrugała, Agnieszka Garbacik i Radosław Stawiarz.
Klasy drugie: Zuzanna Bożek, Sybilla Rodak, Joanna Stanek i Patryk Zięcik.
Klasy trzecie: Kinga Kurek, Dominik Malec, Maksymilian Niekłań oraz Tomasz Smyda.

Gratulujemy !